3eb7175bc107.jpeg

Dubai Investment Park

Dubai Investments Park je osobitá čtvrť se směsicí obchodních, průmyslových a obytných nemovitostí. Dubai Investments Park je síť ekonomických center, významných firem, prvotřídní infrastruktury a výjimečného zázemí navržená tak, aby připomínala město ve městě.

Kromě toho je obyvatelům k dispozici řada moderních apartmánů, elegantních vil a prostorných městských domů obklopených krásnými zahradami a svěžími parky.

Dubai Investments Parks nabízí luxusní a ekologické bydlení pro rodiny, kreativní typy a mladé podnikatele, kteří zde mohou žít, pracovat a zažít to nejlepší z Dubaje. Nemovitosti a vybavení byly pečlivě naplánovány tak, aby vytvářely tento životní styl.

Attractions around the area

Oblíbenost obce pramení nejen z dobře rozvinuté infrastruktury, ale také z přilehlých turistických míst.

Patnáct minut jízdy autem od hotelu se nachází proslulý golfový klub Els Golf Club, který je golfovou destinací se špičkovými restauracemi a fitness centry.

Největší květinová zahrada Dubai Miracle Garden je vzdálená pouhých 18 minut jízdy autem. Najdete zde tisíce živých a nápadných květinových výtvorů.

Pokud jde o sportovní události a zábavu, je dubajský mezinárodní kriketový stadion ideální pro setkání s rodinou a trávení volného času.

Tuto stránku chci:

Lokalita v číslech

  • Nejnižší cena nemovitosti
  • Nejdražší cena nemovitosti
  • Průměrná cena nemovitostí

Chcete se o nás dozvědět více?

Stáhněte si naši brožuru, kde o nás najdete vše na jednom místě!

Stáhnout brožuru Get Brochure
Zavřít