city-walk--1024x640.jpg

Citywalk

City Walk Dubai, často známý jako Citywalk, je mistrovsky naplánovaný urbanistický projekt společnosti MERAAS, který se nachází v srdci Jumeirah, jedné z nejoblíbenějších dubajských čtvrtí. Byl vybudován na ploše více než 900 000 metrů čtverečních ve dvou etapách společně se samostatnou obytnou čtvrtí. Pro jednotlivce, kteří touží po luxusním životním stylu, nabízí City Walk ideální možnost životního stylu díky kombinaci komerčních a rezidenčních nemovitostí. Nejenže patří k nejhezčím místům v Dubaji na procházku, ale tato živá čtvrť také překypuje zajímavými aktivitami, jako jsou nákupy a stravování. Díky svému živému prostředí je oblast považována za klíčovou součást čtvrti Jumeirah a získala status jedné z nejoblíbenějších turistických lokalit Dubaje.

City Walk Dubai is an upscale locality
that offers many attractive features.

Mezi nejzajímavější prvky této neustále se rozšiřující komunity patří venkovní maloobchodní komplex, promenády, krásné parky, dětská hřiště, bazény, fitness centra, parkoviště s obsluhou, Coca Cola Arena.

Cestou k cíli se můžete procházet tímto velkoměstem ve stínu elegantních třpytivých budov a pozorovat pohádková světla a třpytivé palmy. Mystickou atmosféru dodává oblasti poutavá, osobitá architektura, hologramy, sochy a nádherné nástěnné umění.

Najít cestu dovnitř a ven z davu je velmi snadné, i když se člověk může ztratit v nádheře tohoto fascinujícího prostředí. Na každém rohu jsou směrové tabule, které ukazují cestu k vybranému místu, ať už se jedná o restauraci, zábavu nebo nákupy. Vedle venkovního obchodního komplexu se nacházejí stravovací zařízení, obchody, bazény a venkovní nábytek.

Tuto stránku chci:

Lokalita v číslech

  • Nejnižší cena nemovitosti
  • Nejdražší cena nemovitosti
  • Průměrná cena nemovitostí

Chcete se o nás dozvědět více?

Stáhněte si naši brožuru, kde o nás najdete vše na jednom místě!

Stáhnout brožuru Get Brochure
Zavřít