dubai-sports-city1.jpg

Dubai Sports City

Dubai Sports City je čtvrť nejen pro fanoušky fitness, ale i pro ty, kteří si chtějí užít spoustu životního stylu a bydlení za příznivou cenu. Tato připravovaná výstavba, kde se nachází Mezinárodní kriketový stadion a Els Club, je nejvyhledávanějším cílem investorů. Nachází se zde směs vilových komplexů a bytových komplexů s řadou možností pro ty, kteří uvažují o investici ve Sports City. Stejně tak si nájemníci mohou vybrat mezi studii až třípokojovými byty a řadou samostatných vil.

Sports City je jednou z volných ploch v Dubaji. Ačkoli je nejvhodnější pro ty, kteří mají auto, v pěší vzdálenosti se nachází spousta zařízení občanské vybavenosti, a pokud by vám to nestačilo, nákupní centrum Mall of the Emirates je vzdáleno pouhých 15 minut. Tento průvodce oblastí Sports City Dubai zkoumá, jak se v této připravované čtvrti v Dubaji bydlí.

LEISURE ACTIVITIES AND NOTABLE LANDMARKS

Sports City je doslova jediným místem, kde najdete všechny své aktivní a fitness potřeby, ať už se chcete učit, sledovat nebo hrát. Sídlí zde Dubai International Stadium, The Els Club a řada hotelů a stalo se vyhledávanou adresou.

Mezinárodní kriketový stadion v Dubaji je vrcholem Sportovního města. Význam této pozoruhodné památky není jen pro DSC, ale i pro samotný emirát. Tento stadion v Dubai Sports City, který byl navržen především pro pořádání mezinárodních kriketových turnajů, je často využíván jako tréninkové hřiště pro zámořské kriketové týmy. Může pojmout 25 000 diváků, takže je ideální i pro pořádání dalších akcí, jako jsou koncerty a oslavy. V Dubai Sports City se také nachází ICC Academy, mezinárodně uznávaná akademie kriketu, takže je ideální pro fanoušky kriketu!

Tuto stránku chci:

Chcete se o nás dozvědět více?

Stáhněte si naši brožuru, kde o nás najdete vše na jednom místě!

Stáhnout brožuru Get Brochure
Zavřít