dubai-islands.jpg

Dubai Island

Součástí Dubajských ostrovů budou bílé písečné pláže, lázeňský wellness resort, fitness a jóga a přístavní vesnice. Sportovní nadšenci ocení sportovní zařízení a golfová hřiště u moře. Oblíbenými místy pro odpočinek a zábavu s blízkými se stanou aquapark, lifestylový park Oasis, přístav a promenáda. Dubajské ostrovy se budou pyšnit také butikovou nabídkou a hotely.

Dubajské ostrovy jsou novým městem na pobřeží o rozloze 15,3 km2, které se nachází u Deiry. Tvoří ho skupina umělých ostrovů vytvořených ze zbytků zástavby Palm Deira, která byla zrušena v počátečních fázích výstavby. Dubajské ostrovy přidají Dubaji dalších 40 km pobřeží včetně 21 km nového pobřeží.

Na sedmi ostrovech propojených mosty vznikne pobřežní město, které by mělo mít 250 000 obyvatel a vytvořit 80 000 pracovních míst.

Formerly known as Deira Islands

Mezi ikonická dubajská muzea, která se nacházejí v okruhu 10-15 minut jízdy autem, patří Dům kreativity, Dubajské policejní muzeum a Soukromá sbírka klasických automobilů. Mezi nejbližší nákupní možnosti patří City Centre Deira, City Centre Al Shindagha a BurJuman Mall. Rodiny s dětmi ocení blízkost škol The Elite English School, Victoria International School, Pristine Private School a Apple International School.

Tuto stránku chci:

Chcete se o nás dozvědět více?

Stáhněte si naši brožuru, kde o nás najdete vše na jednom místě!

Stáhnout brožuru Get Brochure
Zavřít