banner_image_large1614485710.jpg

Discovery Garden

Discovery Gardens je komunita pro jednotlivce a rodiny, které si uvědomují své náklady. Discovery Gardens je rezidenční čtvrť v blízkosti obchodního centra Ibn Battuta Mall, která je soběstačná: myslete na supermarkety, čerpací stanice, kino, restaurace, prádelny, posilovny atd.

Oblast zahrnuje nízké bytové věže a spoustu zeleně, která je vhodná k procházkám a dalším venkovním aktivitám. Obyvatelé zde mají k dispozici také komunitní bazény a tenisové kurty. Vaši sousedé jsou většinou jihoasijské rodiny se středními příjmy a zaměstnanci firem.

Things to do in Discovery Gardens

V zahradách Discovery Gardens se můžete bavit všemi možnými způsoby, takže nuda nehrozí. V této živé komunitě na vás čeká spousta aktivit, a tak se níže podívejte na všechny nejlepší aktivity v Discovery Gardens:

Rozjímejte venku. Nemá smysl bydlet v Discovery Gardens, pokud nevyužíváte rozsáhlé zelené plochy. Můžete si poslechnout svou oblíbenou hudbu a pokusit se na chvíli odpojit od světa.

Chůze nebo běh na trati. Trocha běhu nikdy nikomu neuškodí. Brzy ráno si můžete ukrást půlhodinku nebo více na trati, abyste pozitivně zahájili svůj den.

Sledujte nejnovější filmové trháky v IMAXu. Zajděte si do kina Novo Cinemas v nákupním centru Ibn Battuta Mall a sledujte nejnovější filmy v ohromujícím IMAXu. Milovníci filmů se nebudou moci nabažit.

Zapojte se do hry bowlingu. Shromážděte své přátele a rodinu v klubu Switch Bowling, který se nachází v obchodním centru Ibn Battuta Mall, a užijte si vzrušující hru.

Jděte nakupovat. Pokud jste nákupní maniak, je to pro vás to pravé místo. Užijte si jedinečný zážitek z nakupování v nákupním centru Ibn Battuta Mall.

Tuto stránku chci:

Chcete se o nás dozvědět více?

Stáhněte si naši brožuru, kde o nás najdete vše na jednom místě!

Stáhnout brožuru Get Brochure
Zavřít